ILONA SOJDA „ŚNIŁ MI SIĘ RAJ”

promocja płyty

 

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza w dniu 26 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 na koncert Ilony Sojdy, pt. ,,Śnił mi się raj”, promujący jej pierwszą w pełni solową płytę.

Artystka, choć znana od lat w kręgu piosenki poetyckiej i mająca na swoim koncie tyleż znakomitych koncertów w całym kraju (w tym telewizyjnych), co i zbiorowych wydawnictw muzycznych, tzw. składanek, albumem, pt. ,,Śnił mi się raj”, de facto debiutuje na rodzimym rynku płytowym. Promocję albumu rozpoczyna od swego rodzinnego miasta, wszak wywodzi się z Kielc, choć od kilkunastu lat mieszka w Krakowie. Dodatkowo koncert promocyjny odbywa się na Małej Scenie KCK, która była i jest do dzisiaj macierzystą sceną artystki.

Niemal wszystkie utwory (dziesięć z jedenastu) napisał dla niej Marek Tercz, który zresztą przed laty był autorem recitalu, pt. ,,Kadish dla Róży”, którym pieśniarka zasłynęła w kraju i który ustalił jej bezsprzeczną renomę.

Ilonie Sojdzie na scenie towarzyszą: Łukasz Kowalski, który dodatkowo był reżyserem dźwięku, podczas nagrań płyty oraz Paweł Piotrkowski- kierownik muzyczny Sceny Autorskiej STUDIO, która przygotowała ten koncert.

Po koncercie oczywiście będzie istniała możliwość nabycia płyty z autografem Artystki.

 

Posted in SPEKTAKLE.